O nás

Něco málo o 24TOYS.CZ

Rozhodli jsme se, že již nebudeme dál přihlížet tomu, jak si děti hrají s nevkusnými a nudnými plastovými autíčky. Že již nebudeme potlačovat jejich individualitu a hravost. Chceme, aby již od mala byly obklopeny krásnými věcmi.

Proto jsme pro vás a vaše nejmenší připravili hračky, které již na první pohled vaše děti upoutají. Jsou vždy propracované, hezky barevné, zajímavé a zábavné. Děti učí, napomáhají jejich rozvoji a podporují kreativitu. V naší nabídce jsou pouze hračky, které splňují veškeré bezpečnostní normy. Děti navíc budou bavit a zpříjemní jim každou chvíli hry.

Hračky, které u nás najdete, však nejsou určeny pouze nejmenším. Dobře víme, že v každém z nás dřímá duše dítěte. Proto jsme pro vás připravili celou řadu hraček, které si můžete i vy hrdě vystavit v pracovně či na jiném oblíbeném místě. Tyto designové kousky potěší vás i okolí, rozsvítí každý temný kout a pohled na ně vás naladí do příjemné nálady. Odreagujte se s nimi od dnešní uspěchané doby a zpříjemněte si den.

Pojďte s námi objevit svět hraček, které baví, učí a ještě skvěle vypadají. Takové u vás doma neskončí pod postelí, ale zaujmou čestné místo a budou vám dělat radost po dlouhou dobu.

Zůstaňte s námi navždy dětmi!

David a Michal, průvodci světem hravého designu

david                   michal

 

  

Objevte i naše další projekty z rodiny 24 - 24TIME.CZ - Designové hodinky

24time-logo