O nás

Něco málo o 24TOYS.CZ

Rozhodli jsme se, že již nebudeme dál přihlížet tomu, jak si děti hrají s nevkusnými a nudnými plastovými autíčky. Že již nebudeme potlačovat jejich individualitu a hravost. Chceme, aby již od mala byly obklopeny krásnými věcmi.

Proto jsme pro vás a vaše nejmenší připravili hračky, které již na první pohled vaše děti upoutají. Jsou vždy propracované, hezky barevné, zajímavé a zábavné. Děti učí, napomáhají jejich rozvoji a podporují kreativitu. V naší nabídce jsou pouze hračky, které splňují veškeré bezpečnostní normy. Děti navíc budou bavit a zpříjemní jim každou chvíli hry.

Hračky, které u nás najdete, však nejsou určeny pouze nejmenším. Dobře víme, že v každém z nás dřímá duše dítěte. Proto jsme pro vás připravili celou řadu hraček, které si můžete i vy hrdě vystavit v pracovně či na jiném oblíbeném místě. Tyto designové kousky potěší vás i okolí, rozsvítí každý temný kout a pohled na ně vás naladí do příjemné nálady. Odreagujte se s nimi od dnešní uspěchané doby a zpříjemněte si den.

Pojďte s námi objevit svět hraček, které baví, učí a ještě skvěle vypadají. Takové u vás doma neskončí pod postelí, ale zaujmou čestné místo a budou vám dělat radost po dlouhou dobu.

Zůstaňte s námi navždy dětmi!

David a Michal, průvodci světem hravého designu

david                   michal

 

  

Objevte i naše další projekty z rodiny 24 - 24TIME.CZ - Designové hodinky

24time-logo

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení