Waytoplay - Správná cesta hraní

Představte si, kdyby se dětský pokojíček u vás doma proměnil v jednu velkou silnici, nebo dálnici, po které budou moct jezdit všechna autíčka, která vaše ratolest vlastní. Nebylo by to další úžasné dobrodružství?  

Začátek jednoho příběhu

Když byl inovátor a designér Sybren Jelles ještě malý, moc rád si hrál s autíčky všeho druhu. A to ještě ideálně venku, kde si s nimi užil ještě více radosti a zábavy, protože po nerovném povrchu se zkrátka jezdilo nejlépe – a hlavně, autíčka potřebují ven, no ne?

Waytoplay-by-the-pool-800x800

Když Sybern Jelles vyrostl, na tuhle svou lásku si vzpomněl a rozhodl se, že věci nenechá jen tak. A tak v roce 2003 založil „Waytoplay“, aby své nadšení do autíček a nadšení z hraní s autíčky venku, mohl předávat nové generaci.

Co je Waytoplay

Waytoplay je holandská firma, která přišla s nápadem na to, jak posílat autíčka po dráze ještě lépe, s velkou dávkou kreativity, a ještě dokonce i ve venkovním prostředí. Vytvořila proto silnici, která se skládá z několika různých dílů, které je možné dle libosti poskládat. Vznikne tak pokaždé úplně jiná cesta. Každý díl zapadá do každého, to znamená, že existuje nesčetné množství možností, jak dráhu seskládat.

Značka věří v představivost a vynalézavost dětí, a proto se je takto snaží motivovat k vymýšlení stále nových a nových kombinací.

waytoplay-waytoplay-strasse-king-of-the-road-40-te

Z čeho je vyrobeno?

Všechny díly dráhy jsou vyrobené z bezpečné, kvalitní gumy. Díky tomu je možné všechny dílky sbalit a vybalit je úplně kdekoliv – můžete je tedy s radostí přenést na zahradu, na pláž, nebo si je sestavit doma. Můžete je dokonce beze strachu omýt. Jednotlivé kousky jsou nezlomitelné, voděodolné a nezávadné, a proto může být hra s nimi naprosto bezstarostná.

waytoplayImage_14

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení