TRADICE JMÉNEM KOVAP

Není nad tradici. Kdo by nechtěl svému dítku pořídit něco, co už sám zná a co má vyzkoušené. Moderních hraček jsou plné obchody, ale takové hračky brzy omrzí. Nejlepší je pořídit ratolestem něco, co je už prověřené časem. 

Co je KOVAP?

Vše se odehrálo v roce 1946. Tehdy KOVAP Náchod s.r.o. založili bratři Sládkovi, a tak mohla nová rodinná značka začít svou cestu. Firma odstartovala výrobu, která běží doposud a neustále navazuje na mnohaletou tradici. Dnes se KOVAP pyšní širokým sortimentem plechových hraček všeho možného druhu. 

Patří mezi ně třeba beruška na klíč, která nikdy nespadne ze stolu, nebo modely traktoru Zetor, hasičského auta, nebo starého Porsche v různých barvách (stříbrné, nebo žluté). Zmiňovanému traktoru nechybí dokonce ani řazení, nebo funkční volant. A pokud bude potřeba, můžete během hraní zařadit i zpátečku.

Hračky KOVAP zkrátka nabízejí mnoho herních možností a jistotu, že jen tak neomrzí. Navíc napodobují skutečně existující věci, což je pro rozvoj dítěte také velmi důležité. 

Proč kovové hračky?

Není to jen tradice, co dělá z hraček značky KOVAP tak jedinečnou záležitost. Je to i naprostá ekologická nezávadnost jednotlivých kousků a jejich šetrnost k přírodě a k dětem. Jako rodiče určitě dbáte na to, aby si vaše děti hráli s tím, co jim rozhodně nemůže uškodit. 

KOVAP tuto jistotu zaručuje, protože je dokonce držitelem certifikátu „bezpečné hračky“. Nemusíte se tedy bát, že by se při hraní s nimi mohlo něco špatného stát. Jediná újma, ke které může dojít, je až příliš velká obliba hračky. A to nejen u dětí. 

Hračky KOVAP jsou zkrátka tak promyšlené, že se lehce může stát, že jim propadnete i vy. K radosti zkrátka stačí jen málo. Třeba jen jedno jediné slovo. KOVAP. 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení