NECHTE VAŠI RATOLEST „KOUT PIKLE“

Co je to za Pikle?

Tyhle pikle „kujou“ Jana s Jitkou pro to, aby přinesly radost dětem. Aby jim dopřáli hračky, se kterými se nebudou nudit, a které se budou přesně přizpůsobovat tomu, co si zrovna dítě vymyslí.

Všechny hračky mají rozdělené do tří kategorií. Pro děti od tří let, pro předškoláky a pro děti od devíti let. Najdete mezi nimi tzv. Party sady a kreativní sady, díky kterým si může dítě spolu s kamarády vyrobit vlastní lapač snů, či vlastní káču, nebo se s jejich pomocí může naučit tkát.

Jsou tu i různé výukové sady, jako třeba malý hvězdář. Hlavním produktem jsou ale speciální kufříky Pikle, ve kterých se skrývají velká tajemství a další porce zábavy.

Kufříky zrozené ke hrám

Mezi speciálními kufříky, které se nazývají obecně „Kufříkov“, můžete najít takový, který je sice bez obsahu, ale za to ho zpracovala výtvarnice Andrea Tachezy. Díky tomu je kufřík zkrátka neodolatelný. Majitel, nebo majitelka ho pak může naplnit čímkoliv.

Další kufříky už jsou plné. Kufřík „Moje jízda“ obsahuje vše potřebné pro malé motoristy. Malou čerpací stanici, myčku aut, pumpu, nebo automat na nápoje. Samozřejmě také auto a řidiče. Kufřík „Svět fantazie“ je zase miniaturním útulným pokojíčkem. Najdete v něm nábytek, jako je skříň, stůl se židlemi, nebo postel s peřinou a polštářem. Nechybí ani dva obyvatelé. Poslední kufřík nese název „Moje domácnost“. Zamilují si ho všechny malé hospodyňky, protože je v něm žehlicí prkno, pračka a mnoho dalších drobností.    

Všude s Vámi

Kufříky jsou ideální na cestování, nebo pro dlouhé chvíle strávené třeba v nemocničních čekárnách. Vaše ratolest se velmi jednoduše díky nim zabaví, ale zároveň nezaberou tolik místa. Jediná nevýhoda možná bude, že si je zamiluje nejen vaše dítě, ale i vy sami!

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení