KUTULU – VYRŮSTEJTE SE DŘEVEM

Kutulu se však rozhodlo tento trend znovu obnovit a přineslo na trh zpět staré známé klasické dřevěné hračky.

 

Hračka jako životní styl

 

Podle slov výrobců se snaží hračky Kutulu přinést dětem krásné hračky s kulturou a příběhem. Mluví o tom, že i jediná hračka může následně vytvářet celý životní styl.

A není divu. Zrovna hračky Kutulu mají svou vlastní duši.

 

Jsou většinou vytvořené z jednoduchých geometrických tvarů a na jejich design jsou využity syté a jasné barvy všeho druhu a všech barevných kombinací. Na výrobu bylo využito kvalitní bukové dřevo.


 

Zvířátka a legendy

 

Pilotní sérii Kutulu tvoří několik různě barevných ptáčků. Všichni mají kulatý spodek, proto stačí jen malý dotek a ptáček ožije. Dokonce je možné otáčet i hlavičkou, takže si spolu mohou dva ptáčci povídat.

 

Mezi dřevěnými hračkami nesmí chybět samozřejmě koníci. A Kutulu to ví. Proto vytvořili sérii Hippo, která zahrnuje černé, šedé a bílé koníky na kolečkách. Nejbarevnější a nejjednodušší sérií je pak série PI-PI, ve které najdete sedm pestrobarevných ptáčků s kulatým bříškem, takže se mohou krásně houpat sem a tam a zobat při tom zrní.

 

Poslední série Mytho naopak klade důraz na vzdělávání dětí. Zahrnuje hrdiny starých příběhů a různé bájné bytosti o kterých můžete dětem dlouze vyprávět.

 

Podněcujte v dětech fantazii a chuť učit se novým věcem. Hračky Kutulu vám v tom milerády pomohou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení