KUTULU – VYRŮSTEJTE SE DŘEVEM

Kutulu se však rozhodlo tento trend znovu obnovit a přineslo na trh zpět staré známé klasické dřevěné hračky.

 

Hračka jako životní styl

 

Podle slov výrobců se snaží hračky Kutulu přinést dětem krásné hračky s kulturou a příběhem. Mluví o tom, že i jediná hračka může následně vytvářet celý životní styl.

A není divu. Zrovna hračky Kutulu mají svou vlastní duši.

 

Jsou většinou vytvořené z jednoduchých geometrických tvarů a na jejich design jsou využity syté a jasné barvy všeho druhu a všech barevných kombinací. Na výrobu bylo využito kvalitní bukové dřevo.


 

Zvířátka a legendy

 

Pilotní sérii Kutulu tvoří několik různě barevných ptáčků. Všichni mají kulatý spodek, proto stačí jen malý dotek a ptáček ožije. Dokonce je možné otáčet i hlavičkou, takže si spolu mohou dva ptáčci povídat.

 

Mezi dřevěnými hračkami nesmí chybět samozřejmě koníci. A Kutulu to ví. Proto vytvořili sérii Hippo, která zahrnuje černé, šedé a bílé koníky na kolečkách. Nejbarevnější a nejjednodušší sérií je pak série PI-PI, ve které najdete sedm pestrobarevných ptáčků s kulatým bříškem, takže se mohou krásně houpat sem a tam a zobat při tom zrní.

 

Poslední série Mytho naopak klade důraz na vzdělávání dětí. Zahrnuje hrdiny starých příběhů a různé bájné bytosti o kterých můžete dětem dlouze vyprávět.

 

Podněcujte v dětech fantazii a chuť učit se novým věcem. Hračky Kutulu vám v tom milerády pomohou.