KREATIVITOU AŽ K JEDINEČNÝM HRAČKÁM

Designové hračky si začínají postupně získávat místo mezi moderními kousky, které zaplavují všechny velké obchodní domy a hračkářství. Pokud chcete ale pro vaše dítko něco trochu jiného, neotřelého a originálního, pak buď vyhledejte tu pravou designovou hračku, nebo popusťte uzdu fantazii a vyrobte si hračky vlastní.

 

Stačí málo

 

Vyrobit pěknou, jednoduchou, a hlavně originální hračku můžete i sami doma. Není to nic náročného, a hlavně díky tomu strávíte drahocenný čas se svými dětmi. Stačí jen pár šikovných ručiček a mohou vzniknout takové kousky, ze kterých budou mít radost nejen vaše děti, ale i vy. A navíc se jimi budete moct pochlubit i návštěvám, které vám je zaručeně budou závidět.


 

V jednoduchosti je krása

 

Možná si říkáte, že na výrobu vlastních designových hraček nejste dost šikovní. Ale musíte si uvědomit, že o šikovnosti to vlastně celé tak úplně není. Výroba vlastních hraček je o nápadu, kreativitě a společně stráveném času.

 

Vždyť vůbec nemusíte vymýšlet nic složitého. K výrobě vám bude stačit nevyužitá krabice, kus zapomenutého kartonu, špulka od niti, kus látky a vlastně úplně cokoliv, z čeho je možné něco vytvořit. A během chvíle pak z podobných kousků mohou vzniknout domečky i s nábytečkem pro panenky, auta, nebo třeba zvířata.


 

Kouzlo společných chvil

 

Výsledek je samozřejmě důležitý, ale zároveň velkým plusem, který nemůžete společné výrobě hraček upřít, je společně strávený čas. Děti se navíc během tvorby něco nového naučí a dospělí určitě také ocení možnost kreativního vyžití. Proces tvorby i výsledek tak nakonec potěší celou rodinu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení