DĚTSTVÍ A TATROVKA 148

Dino Toys a Tatrovka 

Tatrovku nabízí ve svém portfoliu firma Dino Toys. Ta začala svou cestu v roce 1993, kdy ji založil milovník her a koní Ladislav Mareš. Všechny vyráběné hračky přesně odpovídají veškerým Evropským normám a standardům.

Firma je dokonce držitelem značky „Bezpečná a kvalitní hračka“, což kvalitu jejich výrobků ještě umocňuje. Mimo jiné, že firma vyrábí různé deskové hry (jako třeba Dostihy a sázky) a hračky na motivy Disney filmů, nebo třeba kousky s krtečkem Zdeňka Müllera, vyrábí právě i legendární Tatrovku 148.

Tatra 148, nezapomenuté dětství 

Velké a robustní auto Tatra T 148 je vyrobené z kvalitního plastu, a navíc je ještě vybavené širokou korbou s pojistkou proti vyklopení. Bezpečně se na ní díky tomu mohou svézt i děti do 100kg. Tatra T148 je ale ideální pro děti cca od jednoho roku.  

Vaše dítko si s ní vyhraje. Může v ní třeba převážet písek na zahradě, nebo s ní může třeba vozit své plyšáky, či panenky po bytě. Jaký náklad vybere je čistě na jeho iniciativě.

A co zbyde na vás? Pravděpodobně jen výběr správné barvy Tatrovky.

Dnes je totiž možné vybrat si ze zelené, čistě modré, oranžové, fialové, nebo modro-červené. Výběr to nebude jednoduchý, ale úsilí bude rozhodně stát za to. Vaše děti díky tomu mohou zažít mnohá nová dobrodružství jak venku, tak uvnitř v bytě. Firma Dino Toys totiž neustále vymýšlí různé nové doplňky k autům, díky kterým je hra s Tatrou ještě lepší.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení