DĚTSTVÍ A TATROVKA 148

Dino Toys a Tatrovka 

Tatrovku nabízí ve svém portfoliu firma Dino Toys. Ta začala svou cestu v roce 1993, kdy ji založil milovník her a koní Ladislav Mareš. Všechny vyráběné hračky přesně odpovídají veškerým Evropským normám a standardům.

Firma je dokonce držitelem značky „Bezpečná a kvalitní hračka“, což kvalitu jejich výrobků ještě umocňuje. Mimo jiné, že firma vyrábí různé deskové hry (jako třeba Dostihy a sázky) a hračky na motivy Disney filmů, nebo třeba kousky s krtečkem Zdeňka Müllera, vyrábí právě i legendární Tatrovku 148.

Tatra 148, nezapomenuté dětství 

Velké a robustní auto Tatra T 148 je vyrobené z kvalitního plastu, a navíc je ještě vybavené širokou korbou s pojistkou proti vyklopení. Bezpečně se na ní díky tomu mohou svézt i děti do 100kg. Tatra T148 je ale ideální pro děti cca od jednoho roku.  

Vaše dítko si s ní vyhraje. Může v ní třeba převážet písek na zahradě, nebo s ní může třeba vozit své plyšáky, či panenky po bytě. Jaký náklad vybere je čistě na jeho iniciativě.

A co zbyde na vás? Pravděpodobně jen výběr správné barvy Tatrovky.

Dnes je totiž možné vybrat si ze zelené, čistě modré, oranžové, fialové, nebo modro-červené. Výběr to nebude jednoduchý, ale úsilí bude rozhodně stát za to. Vaše děti díky tomu mohou zažít mnohá nová dobrodružství jak venku, tak uvnitř v bytě. Firma Dino Toys totiž neustále vymýšlí různé nové doplňky k autům, díky kterým je hra s Tatrou ještě lepší.