DĚTSKÉ OBRÁZKOVÉ KNÍŽKY, ANEB POZNÁVEJTE SVĚT

Fantazie a barevné vyprávění

 

Popisování obrázků je tou nejlepší cestou, jak dětem přiblížit okolní svět. Obrázkové knížky všeho možného druhu vám pomohou přesně ukázat, jak vlastně vypadají stromy, auta a různá zvířátka.

 

Obrázkových knížek je dokonce všude kolem tolik, že musíte umět vybrat tu správnou. Protože ne úplně každá splní svůj účel.


 

Jak vybrat obrázkovou knížku?

 

Ta pravá obrázková knížka pro vaše dítko bude plná obrázků, které se skutečně budou barvami a tvary co nejvíce podobat realitě. Přeci jen, chcete dítě naučit, jak to vypadá tam venku. Fialový kůň je možná veselý, ale těžko pak budete vysvětlovat, proč v ohradě běhají koníčci jen černí, hnědí nebo bílí.

 

Ty nejlepší knížky obsahují brázky, které budou velké, plné správně volených barev, a hlavně plné skrytých příběhů, o kterých si budete moct dlouze vyprávět. Takovou knížku můžete bez výčitek pro výuku zvolit.


 

Jak myška objevovala svět

 

A teď si představte, že existuje jedna malá myška, která milovala přírodu tak, že o ní dokonce napsala knížku jménem Hravouka. Jedná se o interaktivní encyklopedii pro děti, která vás provede venkovním světem a zavede vás všude tam, kde se děje něco zajímavého.

 

Hravouka je ideální volbou, protože v ní najdete vše. Myška vám stručně a jednoduše popíše veškeré dění, a to navíc na obrázku přes celou stránku. Na každém z nich proto pokaždé najdete něco nového k povídání.

 

Tak co? Vy ještě nemáte doma žádnou obrázkovou knížku? Tak na co čekáte? Hravouka už dávno čeká na vás.

Kniha Hravouka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení